Luxurious Apartment Near Saint-Germain-Des-Pres

  • Wi-Fi
  • Розміщення з домашніми тваринами заборонено

Luxurious Apartment Near Saint-Germain-Des-Pres Paris розташовані за 20 хвилин пішої прогулянки від Лувру, звідки можна легко дістатися до залізничного вокзалу метро "Гаре-де-Люксембург", що знаходиться лише за 0.9 км. Апартаменти розрахований на проживання до 2 гостей.

В апартаментах є повністю обладнана кухня, що ідеально підходить для гостей, які бажають самостійно готувати їжу.

З апартаментів можна дістатися до Люксембурзького саду, що знаходиться за 11 хвилини пішки. Церква Сен-Сюльпіс знаходиться недалеко від помешкання. Luxurious Apartment Near Saint-Germain-Des-Pres також знаходяться за 5 хвилин пішої прогулянки від станції метро Станція Saint-Sulpice.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Luxurious Apartment Near Saint-Germain-Des-Pres Париж
Studio Au Centre De Paris
Ціна лише для моб. пристроїв

Studio Au Centre De Paris

579 м від помешкання
USD 124 USD 112
за ніч
Montparnasse - Palace
Ціна лише для моб. пристроїв

Montparnasse - Palace

8.8
Відмінно 6 відгуків
640 м від помешкання
USD 405 USD 365
за ніч
Tour Eiffel Invalides Pierre Leroux
Ціна лише для моб. пристроїв

Tour Eiffel Invalides Pierre Leroux

655 м від помешкання
USD 238 USD 214
за ніч

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: до 12:00
    Номер ліцензії7510608658556
    Часті питання
    • У квартирі Luxurious Apartment Near Saint-Germain-Des-Pres можна розмістити домашніх тварин?
      У квартирі Luxurious Apartment Near Saint-Germain-Des-Pres не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • Квартира Luxurious Apartment Near Saint-Germain-Des-Pres розташована поруч із залізничним вокзалом?
      Залізничний вокзал метро "Гаре-де-Люксембург" розташований всього за 0.9 км від квартири Luxurious Apartment Near Saint-Germain-Des-Pres.

    Розташування

    Map

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Luxurious Apartment Near Saint-Germain-Des-Pres Париж

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити